http://www.royalst.eu http://clanlist.deadsquad.cz/news.php http://estyle-clan.clanweb.eu/ http://ik.6f.sk http://www.efs.clanweb.eu/news.php
INSERT command denied to user 'sander'@'sasanka.stable.cz' for table 'fusion47wA2_online'
Kdo je on-line
Hosté on-line: 0
Členové on-line: 0


Registrovaní členové: 1,809
Nejnovější člen: ufemefi
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
Žádná diskuze
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Partners
| uNd to 4FUN

Undead District je odedneška 4FUN Klanem , jelikož všichni hráči SawnOff Squadu mají klan + dnes už to pomalu nemá smysl hrát bo každej druhej má nějakou pomucku na skill :) . Možná rozjedem squad na jine hry ale to se uvidí prozatím jen 4FUN Klan :) s ppozdravem Dollor.

Novinku napsal: Dollor, Přečteno 616, Komenty: (1), Vice
Komentáře
#1 jafanshen
dne listopad 18 2016 03:13:38
"When in Rome," right? I have to say that fake omega while I am here in Hong Kong, the idea of wearing diamonds seems imminently appealing in a way that I've never breitling replica experienced elsewhere. You need to be in the fake omega culture a bit, but after a few days, it starts to seem like a very appropriate way to spend money. At the Cartier booth, we tried on the highly expensive and rolex replica sale limited edition (of something like five pieces) Ballon Bleu Vibrating Diamonds completely set with diamonds all breitling replica over the case and with a dial that has diamonds actually mounted on small springs. This causes the dial diamonds to move about in a replica watches sale fascinating way, clearly designed to add some additional sparkle and visual interest.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.